İçeriğe geç

Demet Akalın ile Özlem Ada Şahin’in saat kavgası

Demet Akalın, Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin’e doğum hediyesi olarak saat hediye etti. Şahin çifti, iddialara göre saati satmak istedi. Akalın, bunu duyunca küplere bindi. İkili, yaşananların ardından Instagram’da birbirine girdi.

İddialara göre; Demet Akalın, Özlem Ada Şahin’e saat hediye etmiş, Berkay ile Özlem Ada Şahin de hediye aldıkları saati mağazaya götürüp satmak istemiş, bunun üzerine de mağaza yetkilisi Demet Akalın’a ulaşmış, Berkay ve Özlem Ada Şahin çiftinin saati satmak istediğini söylemişti.

Bu olay üzere Demet Akalın, bir zamanlar yakın olduğu Berkay’a küstü. Özlem Ada Şahin, saati satmadıklarını, bileğine büyük geldiği için değiştirmek istediklerini söyledi.

Ada açıklamasında “Bilip bilmeden yine boşluğu doldurmayacak bir haber gündemde. İstedim ki, benim ağzımdan doğrusunu bilin. Bileklerim ince olduğu için koluma büyük gelen saati değiştirmek istedim, satmak değil. Önce Demet Abla’yı aradım, sordum, izin istedim. Herhalde adap kurallarını bilecek yaşta ve olgunluktayım. Kimsenin hiçbir şeyi satmak gibi bir ihtiyacı yok. Ayrıca küslük de yok!” dedi; Demet Akalın “Özlem seninle hiç konuşmadık ki! Kapat gitsin!” sözleriyle karşılık verdi.

Özlem Ada Şahin, bunun üzerine Berkay’ın Demet Akalın ile konuştuğuna, Akalın’ın da değişim konusuna izin verdiğine yönelik bir mesaj yazdı.

akalin-ozlem-ada-sahin2

Akalın, bu mesaj üzerine sinirlendi ve diyalog şöyle devam etti:

“Bunamadım! Hani sen gençsin ya! Seni tanıdığım yıldan beri erkek modeli takıyorsun! Bırak eşşeklik bende! Ayıp! Sabah rica ediyordunuz ‘açıklama yap’ diye, ‘Hayır’ diyorum oturup basın açıklaması yapıyorsun! Senin için gülümseme ikonuyla geçilecek konu! Bende değil! Hem saat alıp, hem yalancı olduk! Bir daha kimseye zıkkımın kökünü alırsam.”

akalin-ozlem-ada-sahin3

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: