İçeriğe geç

Yeşim Salkım´dan Gülben Ergen´i kızdıracak sözler!

Haber Global ekranlarındaki Jülide Ateş’in sunumuyla “40” adlı programda oyuncu Yeşim Salkım dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Programda, Yeşim Salkım’a 40 soru yöneltildi. Salkım, kendisine ayrılan 2 dakika sürede 40 soruyu yanıtladı.

“KABUSA DÖNÜŞTÜ”

Yeşim Salkım, Jülide Ateş’in “Hakan Uzan’la peri masalı hangi noktada kabusa dönüştü” sorusuna şu şekilde cevap verdi:

“Evlendiğim gün. Evlenmek için İzmir’e gittik gizlice. Evlendik, nikah günü imzaları attık, elindeki alyansı çıkardı, ‘şimdi ben bunu aileme nasıl söyleyeceğim’ dedi. Bu tip güçlü adamlar, elde ettikten sonra o insanın gözünde kıymetin kalmıyor. Ben bunu uzun yıllar yaşadım.”

“ÖDÜL TÖRENİNDE SULTAN VE HAREMİ DİYE BAĞIRDIM”

Yeşim Salkım, “aldatıldığını nasıl anladınız” sorusuna ise “Kadınlar dedikoduyu severler, kadınlar kadınlarını canını yakmayı seviyorlar. Kuaför salonunda Kral Tv ödülleri için bir hanımefendinin özel bir kıyafet diktirdiğini ve o kıyafetin parasının Hakan Uzan tarafından gönderildiğini öğrendim. Gitmeyecektim o geceye, gitme kararı aldım. O hanımefendinin adını söylemeyeceğim. Gece başlayınca, geldi ve 1 sıra yanımıza oturdu. Ben de ayağa kalktım, eşime döndüm ve ‘Sultan ve Haremi’ dedim” diye belirtti.

YEŞİM SALKIM’I HAKAN UZAN ÖLDÜRDÜ

Jülide Ateş’in “Yeşim Salkım’ı kim öldürdü” sorusuna ise Salkım bir an bile düşünmeden “Hakan Uzan” yanıtını verdi. Salkım, özeleştiri de yaparak, “Türkiye turnesine çıkıyordum, Tarkan’ın menajeriyle çalışıyordum, Tarkan – Cem Yılmaz ben işlere gidiyorduk. Reklamlarda oynuyordum. Tam 1 yıl boyunca o adam benim peşimde koştu, ben ‘hayır’ dedim. Ayakta kalmak çok zordu. Bunun bedeli bana kanser olarak döndü” dedi.

Ateş’in “Yeşim Salkım kimin katili” sorusunu ise Yeşim Salkım “Kendimin katiliyim” diyerek yanıtladı.

GÜLBEN ERGEN SORUSU

Jülide Ateş, Yeşim Salkım’a 40 sorunun içinde şarkıcı Gülben Ergen sorusu da yöneltti. Zira, Yeşim Salkım’ın Gülben Ergen’i eski kocası Hakan Uzan’la evliyken birlikte olma suçlamasıyla başlayan tartışma uzun süredir konuşulmaya ediyor. Salkım’ın, söz konusu Gülben Ergen sorusuna verdiği yanıt ise, kavgayı yeniden alevlendirecek gibi duruyor.

Salkım’a, yıllar önce yaptığı röportajdaki açıklamalarından yola çıkılarak “Gülben Ergen’in başarılarını alkışlıyor musun” sorusu yöneltildi.

Yeşim Salkım, bu soruya, “Birkaç sene öncesine kadar alkışlıyordum, bu başarılara nasıl sahip olduğunu bizzat öğrenince alkışlamayı bıraktım. Bu azimle çalışmak diyordum, iyi şarkıları bulmak için iyi yapımcılarla, iyi müzisyenlere çalışıyor diyordum. Şehrazat’la yaptığım sohbetlerden sonra, son 5 senedir alkışlamıyorum. Köşe yazarlığını dahi nasıl aldığını öğrendikten sonra, Göztepe Ticaret Lisesi’ni bile bitirememiş bir kadının Hürriyet gibi kocaman bir gazeteye köşe yazarı yaparsanız, bu ülkede Radyo Televizyon okuyan, gazetecilik okuyan herkes aç geziyor. Hürriyet Gazetesi gibi bir gazetede, editörün yaptığı röportajlarla röportaj yapıyorsanız bu bir başarı değildir. Ben bunu alkışlamam” dedi.

GÜLBEN ERGEN’İN 3 EVLADINDAN BAŞKA BAŞARISI YOK

Yeşim Salkım, “Kitabın Doğan Grubu, gazeten Doğan Grubu, yayın yapmak Doğan Grubu, müzik dahil Doğan Grubu’ndan oluyorsa, ben bunu sorgularım. O kitabı dahil editörünüz yazmışsa, o editörle kahve içmişsem; hiçbir başarısı olduğunu düşünmüyorum 3 evladından başka” dedi.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: