İçeriğe geç

Aldatıldığını sosyal medyadan öğrendi intikamı ağır oldu

ABD’nin Kaliforniya eyaletinde yaşayan 30 yaşındaki Samantha Rawley, çocukken okulda zorbalığa uğradığı için her zaman kilosu nedeniyle istismar edildi.

Ancak 2018’de erkek arkadaşı onu aldattığında ve çift hala birlikteyken sosyal medyada başka bir kadının fotoğraflarını paylaştığında güveni tekrar dibe vurdu. Daha da kötüsü, eski sevgilisi Samantha’yı ailesinden ve arkadaşlarından bir sır olarak sakladı. Ancak eski sevgilinin davranışları onu incitirken, aynı zamanda intikam motivasyonu da verdi.

Mide küçültme ameliyatı olan 164 kilodan 72 kiloya düşen genç kadın sarkan göbek ve kolları için de ekstra ameliyat geçirdi. Ameliyat sonunda sıkı bir diyete giren ve artık daha sağlıklı beslenen Rawley, şöyle konuştu: ‘Belki de tüm bunlar yaşanmadan önce kilo vermeliydim ancak aldatılmak motivasyonum oldu diyebilirim. Bugüne kadar o kişinin hayatında bir sır gibi olduğumu öğrendiğimde kabusu yaşadım. Ne ailesi ne de arkadaşlarının benden haberi yoktu. Aldatıldığımı da sosyal medyadan öğrendim. Zordu çünkü onu her zaman mutlu etmeye çalıştığımı ve asla kendim için yaşamadığımı hissettim.

Sır olarak saklandığım için o kadar güvensizdim ki duygusal olarak yoruldum. Aldatıldığımı da görünce artık kendim için yaşamalıyım diye düşündüm.’

DÖNÜŞÜMÜNÜ BİNLERCE KİŞİYLE PAYLAŞIYOR

Artık Instagram’da @therealslimsammii olarak tanınan Samantha, vücut dönüşümünü 27.200 takipçiyle paylaşıyor. Eylül 2018’de tüp mide ameliyatı geçiren kadın artık sağlıklı ve besleyici yiyecekler yiyerek diyetini tamamen değiştirdi.

Samantha egzersiz yapmak için yürüyüş yapıyordu ancak bu yıl spor salonuna gitmeye başladı ve fitness rejimine ağırlık antrenmanı dahil etti. Samantha artık 11 yaşındaki kızı Alexis ile Disneyland’e seyahatler yaparak daha aktif olabiliyor ve artık kilosundan dolayı geçmişte yapamadığı gezilere çıkabiliyor.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: